O mnie

Jestem mamą trójki dzieciaczków- dwóch dziewczynek (7 i 4) oraz 2-letniego chłopczyka.
Od niedawna pracuję jako sprzedawca.
Moją pasją i fascynacją jest tworzenie z masy FIMO. 
Wiele jeszcze muszę się nauczyć ale zawsze staram się by to, co robię było wyjątkowe. niepowtarzalne i dopracowane. Myślę, że tym powinno się wyróżniać rękodzieło na tle wszechobecnej chińszczyzny... 

Cieszę się widząc, że to co robię może się podobać- mam na swym koncie pierwsze wyróżnienia. Mam nadzieję, że zapracuję na kolejne.


  Odkąd pamiętam uwielbiałam prace manualne, w szczególności rysunek ołówkiem. Myślałam nawet o szkole plastycznej ale zrezygnowałam z tego pomysłu.
W 2009 roku, będąc już młodą mamą, lepiłam z masy solnej i właśnie wtedy, szukając czegoś na jej temat znalazłam przypadkiem galerię prac z modeliny FIMO i zakochałam się. Kupiłam modelinę ASTRA, podstawowe narzędzia i zaczęłam zabawę.  Wiedziałam już, że to coś dla mnie ale musiałam jeszcze poczekać na to, by zacząć tworzyć na poważnie. Zamiast tego czytałam, oglądałam tutoriale i zachwycałam się marząc o tym, co zrobię.
Dopiero końcem 2012 roku się udało i kupiłam spory zapas FIMO, piecyk do jej wypalania, maszynkę do cieniowania i kilka innych rzeczy... Od tego czasu nie stworzyłam zbyt wielu rzeczy. Zdarzają się mi krótsze i dłuższe (kilkumiesięczne) przerwy w tworzeniu ale wciąż do tego wzdycham i mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej, że będę mogła się stale rozwijać i efektami dzielić z Wami. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Miło mi poznać Twoją opinię.